www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Oкт 05, 2024 10:02 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2




Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS1516171819ELLIPSIS95»
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: 14 SVETSKO PRVENSTVO VO LOV NA KRAP 27-30 SEPTEMVRI
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 27, 2012 5:26 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONПет Maр 16, 2012 11:59 pm
МислењаCOLON487
najnovo ! nasite do sega nemaat riba vo ni eden sektor , romancite do predrag 6 ribi i drugite po nekoja seuste e rano ke ja najdat dobitnata kombinacija.napred nasi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: 14 SVETSKO PRVENSTVO VO LOV NA KRAP 27-30 SEPTEMVRI
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 27, 2012 5:34 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONВто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON10473
pepicarp01 НапишиCOLON
najnovo ! nasite do sega nemaat riba vo ni eden sektor , romancite do predrag 6 ribi i drugite po nekoja seuste e rano ke ja najdat dobitnata kombinacija.napred nasi


u ova situacija predrag treba da kopira od domakinite, najveke na prihrana,koga kolku i sto, a drugiopt ako treba i raketite ke im gi broi i obrataite na masinkata, na koja dalecina lovat,,,

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: 14 SVETSKO PRVENSTVO VO LOV NA KRAP 27-30 SEPTEMVRI
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 27, 2012 5:55 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Maј 04, 2012 8:51 pm
МислењаCOLON3008
Предраг беше во слична ситуација. Има доволно време. Само повторно да не му се погоди драстична разлика во конфигурацијата на теренот кога со Жиле фаќаа на косина од брана. Ајде момци, вечер запишување. Мене најмногу ме плаши оној со феромоните. :D :D :D

_________________
CARPE DIEM


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: 14 SVETSKO PRVENSTVO VO LOV NA KRAP 27-30 SEPTEMVRI
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 27, 2012 6:04 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONВто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON10473
koja kosina u brana bre dule sto zboruvas, anglicanite do nego fatija 20 ribi,, se presekoa so mnogu i losa hrana na startot, toa bese pricinata..

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: 14 SVETSKO PRVENSTVO VO LOV NA KRAP 27-30 SEPTEMVRI
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 27, 2012 6:06 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON6956
Филип НапишиCOLON
Тука би требало да има резултати подоцна, проверувајте:

http://www.worldcarp2012.com/CM_Ranking ... 2-119.html

Во моментов изгледа го спремаат тој дел, пошо тешко и делумно се отвора, ама ќе проработи
Лоша страница, каков update леле мори мајко... :shock:
Сеа ке пролистам, мора да има ажурирање за уловот.

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: 14 SVETSKO PRVENSTVO VO LOV NA KRAP 27-30 SEPTEMVRI
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 27, 2012 6:17 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Maј 04, 2012 8:51 pm
МислењаCOLON3008
ico baits НапишиCOLON
koja kosina u brana bre dule sto zboruvas, anglicanite do nego fatija 20 ribi,, se presekoa so mnogu i losa hrana na startot, toa bese pricinata..
Ќе ти објасни Предраг кога ќа се врати. :D А ти од кај знаеш кога беше од другата страна (кај рибите). :D :D :D

_________________
CARPE DIEM


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: 14 SVETSKO PRVENSTVO VO LOV NA KRAP 27-30 SEPTEMVRI
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 27, 2012 6:20 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONНед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON3505
[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

http://www.crapmania.ro/forum/campionat ... 50-45.html


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: 14 SVETSKO PRVENSTVO VO LOV NA KRAP 27-30 SEPTEMVRI
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 27, 2012 6:23 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Maј 04, 2012 8:51 pm
МислењаCOLON3008
Браво Василе. (На Сарамандов мислам). :D

_________________
CARPE DIEM


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: 14 SVETSKO PRVENSTVO VO LOV NA KRAP 27-30 SEPTEMVRI
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 27, 2012 6:26 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONВто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON10473
aj dosta sdo tie bebeski prikazni, zatoa nema da ne bide,, sto predrag ke mi objasni zile bese so nego i znam kako pocnaa,, frlija se sto imaat vo boxsot za od hrana, bez predhodno markirana pozicija i kaj da se lovi,, anglicanite im ja zedo ribata bre duki, eve ti pr, kako jas na italjanite do mene u nekoj del, a pogolemiot sami se presekoa kako ovie nasive,,
mal komentar od men, i ne mislam da ispravam krivi drini narocito za minato, no ednas poslusaj me i svti ova sto go citas e fakt za toj sampionat, e sega bev kaj ribite ama ne bev 21 vi bev 3to mesto vo sektor, ima razlika brat,,ako me slusase mene od pocetok ke stanese piodobar ribar nego sto si, taka gi ucam i mladive ucenici :D :D :D duki se salam za poslednovo, no pogore sum seriozen brat,, i ne me rckaj veke :D :D ako sakas da citas najkonstruktivno na forumov povrzano so iskustvo za sapionatite, ne e falba nego e taka :D aj beri jagodi malku :D :D

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: 14 SVETSKO PRVENSTVO VO LOV NA KRAP 27-30 SEPTEMVRI
ТемаИспратеноCOLONЧет Сеп 27, 2012 6:27 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONНед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON5485
Pa i drugiot ke gi potepa sega so krapovi...

_________________
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS1516171819ELLIPSIS95»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 22 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum