www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Сеп 20, 2024 12:31 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2




Испрати нова тема Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ теми ]  Оди на страна «123456»
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Карп куп
ТемаИспратеноCOLONПон Aпр 16, 2012 8:26 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON4637
ЛокацијаCOLONSkopje
знам, ама има луѓе (како мене) кои неможат со леснотија да кажат идам 2-3 месеци порано, поради специфична работа и обврски, блазе на тие што можат да планираат така, инаку јас би сакал да дојдам, сепак мислам дека ке поразговараме на следниот состанок кој би го пратиле да учи


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Карп куп
ТемаИспратеноCOLONПон Aпр 16, 2012 8:42 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON6956
Да не се ветува ништо од сега и можно ли е да се потврди чичко Васил некако покасно??
Ете може и сега на состанок да се договориме кој има посебен интерес, сепак треба да е член на Рибар 2011.
Филип, има кој да дојде и ке дојде и нема да остане чичко Васил сам да оди ни под разно.
Тука има доволно од здружение Крсте, Мартин, Борис, Мишо, Јас, Тафтабит,Кирца итн..
Ке одлучиме заедно.

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Карп куп
ТемаИспратеноCOLONПон Aпр 16, 2012 8:47 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON1320
ЛокацијаCOLONStrumica
Spaiva НапишиCOLON
.........Тука има доволно од здружение Крсте, Мартин, Борис, Мишо, Јас, Тафтабит,Кирца итн..
Ке одлучиме заедно.
Само,обратете внимание на една работа.Ако ветите уште од сега(размислете си убаво дали може да го исполните ветеното...)не смее да има во 5 до 12 - ПУ, НЕ ИГРАМ.Васко е сериозен човек и секој договор на таа тема треба да е крајно сериозен.


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Карп куп
ТемаИспратеноCOLONПон Aпр 16, 2012 8:56 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Феб 08, 2011 10:44 pm
МислењаCOLON4404
osven obvrskite sto gi spomnav uste eden problem sega uvidov deka imam ne sum clen na ribar 2011 :oops: :oops: :(

_________________
https://www.facebook.com/Detektivski-Bezbednosen-Servis-Udjata-1501192640209658/?fref=ts


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Карп куп
ТемаИспратеноCOLONПон Aпр 16, 2012 8:56 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON6059
ЛокацијаCOLONСкопје - Кисела Вода
filip030682 НапишиCOLON
Zabelezav deka e vo juli zatoa i kazav deka ja licno bi sakal ali nemozam poradi obvrski vo toj period..
PP gi spomnav zatoa sto osven Martin ne vidov drug da e zainteresirana za ponudata od tvoja strana za koja mislam deka e dosta korektna,taka da cudno mi e sto nikoj ne se ponudi
___________________________________________________________________________________________________________________
predivna informacija Bambi

imate odlican sajt , vidim da je saranska sekcija formirana 2010 god. nadam se da necete stati ovde i da ce i dogodine biti organizovano takmicenje .
ima nas mladih sarandzija ovde na sajtu , jos ucimo od starijih i iskusnijih . jedno takmicenje bi nilo naravmo jedno ogromno iskustvo i dozivljaj za nas
Iskreno se nadam da cemo dobiti poziv i sledece godine jer verujem da bi u sledecoj godini bili spremniji za ovakav izazov .
Sreca je da je tu i G-n Vasil da nam prenese ovakve informacije i koji je uvek spreman da pomogne nama "mladim sarandzijama"

pozdrav i Bistro
___________________________________________________________________________________________________________________

јас мислам дека образложив и ја поздравив понудата ... така да не е дека никој не одговорил

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Карп куп
ТемаИспратеноCOLONПон Aпр 16, 2012 9:10 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON6956
Poliz НапишиCOLON
Spaiva НапишиCOLON
.........Тука има доволно од здружение Крсте, Мартин, Борис, Мишо, Јас, Тафтабит,Кирца итн..
Ке одлучиме заедно.
Само,обратете внимание на една работа.Ако ветите уште од сега(размислете си убаво дали може да го исполните ветеното...)не смее да има во 5 до 12 - ПУ, НЕ ИГРАМ.Васко е сериозен човек и секој договор на таа тема треба да е крајно сериозен.
Свашта сеа, ако некој е несериозен и истото го знаеме дека е кандидат со знак прашалник...воопшто нема да влезе во комбинација!!
И без грижи Полизовски, сите знаеме каков човек е Васил.

_________________
CT Asterix & Obelix


Последна промена од 1 на Spaiva, променето е 0 пати

Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Карп куп
ТемаИспратеноCOLONПон Aпр 16, 2012 9:12 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONНед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON3505
Полека , ќе се најде решение. Па ако има повеќе кандидати може уште една екипа да дојде !


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Карп куп
ТемаИспратеноCOLONПон Aпр 16, 2012 9:13 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONВто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON10473
jas bi go pratil krste so 5 kg moi boili i moja oprema,,, :D :D :D

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Карп куп
ТемаИспратеноCOLONПон Aпр 16, 2012 9:14 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONНед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON3505
Да бе , да им ја отруеме рибата на луѓето :oops:


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Карп куп
ТемаИспратеноCOLONПон Aпр 16, 2012 9:15 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONНед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON5485
Taka e cicko Vasil daj boze neka ima kandidati i uste edna ekipa da otide pa i na drugi kupovi da se prodolzi tradicijata jas uste ednas ke kazam na sostanok da se dog da vidime koj kako e sloboden i da se odbere edna rezerva kako zamena ako dojde do nekoj nesakan moment.

_________________
[ img ]


Кон врв
 
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ теми ]  Оди на страна «123456»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 7 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum