www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Сеп 23, 2024 4:31 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2




Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS34567ELLIPSIS28»
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: petel VS Lav
ТемаИспратеноCOLONСре Дек 11, 2013 12:34 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON6506
Daniel НапишиCOLON
Od ovaa godina li sliki bre :?: :?: :?:
DA , so datum od 2013 godina

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: petel VS Lav
ТемаИспратеноCOLONСре Дек 11, 2013 12:35 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Aвг 15, 2012 11:28 am
МислењаCOLON2075
ЛокацијаCOLONKumanovo
Nemaat slikite na petel datum ...., bar jas sto gi gledam tie nemaat.

_________________
BISTRO

Vremeto tamu mi e dragoceno za da si go gubam izigruvajci deka sum Stevo Karapandza

Alliance Carp Team

Предупреден


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: petel VS Lav
ТемаИспратеноCOLONСре Дек 11, 2013 12:36 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONВто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON10473
cisenje ke ima nabrzo,, toa sigorno,,


ne sum padnal na provakacija nego sum tuka i soocen so predizvikot iako ne odgovaram pred nikoj,, nego pecam za sebe i svoj keif,,,,siki neznam da stavam no ke stavat ako imate tolkava zelba da vidite........

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: petel VS Lav
ТемаИспратеноCOLONСре Дек 11, 2013 12:45 am 
Отсутен
RIP
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Ное 12, 2010 9:34 am
МислењаCOLON1930
ico baits НапишиCOLON
cisenje ke ima nabrzo,, toa sigorno,,


ne sum padnal na provakacija nego sum tuka i soocen so predizvikot iako ne odgovaram pred nikoj,, nego pecam za sebe i svoj keif,,,,siki neznam da stavam no ke stavat ako imate tolkava zelba da vidite........
Ицо, на кого се обраќаш ??? Па ние не те предизвикавме...Келтан има желба и те предизвикува

_________________
Бора Чорба....“Како је лепо бити ГЛУП, О како је лепо бити ГЛУП“ ..


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: petel VS Lav
ТемаИспратеноCOLONСре Дек 11, 2013 12:49 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONВто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON10473
opsto mi e preku k,,r od mnogu raboti , sto keltan najmalku mi e krv iako so nego se ribame :D :D

da go meram ku.. t za nekoj seir da gleda toa poveke mi smeta, a i drugi propratni raboti so ovaa zabancija.

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: petel VS Lav
ТемаИспратеноCOLONСре Дек 11, 2013 12:53 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON6506
Keltan НапишиCOLON
ico baits НапишиCOLON
stvarno slikive kazuvaat mnogu,, za temava :D :D znaci eden krap e reper za blago soleno luto i kiselo, a najako vitalija .......
uste pojako e koj krap na sto bil faten :D :D
znaci u spin prevedeno e vaka,, ovoj klen e faten na ruzno pace belo srna boja :D :D god neznam odamna bese :D :D
Sto te boli uvo za niv ? I stavaj sliki da vidime KOLKU krapa se reper za Vitalija :foottap: Sto e sega , ce se molime ?

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: petel VS Lav
ТемаИспратеноCOLONСре Дек 11, 2013 12:57 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Maј 04, 2012 8:51 pm
МислењаCOLON3008
Можете у кафана или у 4 очи да терате вакви квази спортски надмудрувања. Помислете само како вообичаено завршуваат вакви работи. Губитници сте и двајцата.
Келтан, Форумот не е место каде што на ваков начин ќе се докажувате. Во спортот има натпревар и правила. Повелете таму. Ве читаат млади луѓе кои спортскиот крапски риболов треба да го гледаат на друг начин, а во никој случај не треба на ваков. Ако имаш желба да направиш репортажи од твојата успешна крапска кариера, па и на слободен риболов, направи го тоа. Имаш такви теми. Остави го човекот на мира и нема потреба да го прозиваш или предизвикуваш.
Мене оваа тема воопшто не ми се допаѓа и понатаму со задоволство ќе отсуствувам од нејзе.

_________________
CARPE DIEM


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: petel VS Lav
ТемаИспратеноCOLONСре Дек 11, 2013 12:58 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON6506
bye bye . . .

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: petel VS Lav
ТемаИспратеноCOLONСре Дек 11, 2013 1:07 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON6506
marks НапишиCOLON
Можете у кафана или у 4 очи да терате вакви квази спортски надмудрувања. Помислете само како вообичаено завршуваат вакви работи. Губитници сте и двајцата.
Келтан, Форумот не е место каде што на ваков начин ќе се докажувате. Во спортот има натпревар и правила. Повелете таму. Ве читаат млади луѓе кои спортскиот крапски риболов треба да го гледаат на друг начин, а во никој случај не треба на ваков. Ако имаш желба да направиш репортажи од твојата успешна крапска кариера, па и на слободен риболов, направи го тоа. Имаш такви теми. Остави го човекот на мира и нема потреба да го прозиваш или предизвикуваш.
Мене оваа тема воопшто не ми се допаѓа и понатаму со задоволство ќе отсуствувам од нејзе.
Ako ne sakas vakvi temi urednice ne treba da dozvoluvas togas ni provokacii vo temi ...Posebno koga tie provokacii nemaat vrska so temata , Ok ? A ovaa tema e vo razno , jas sum ribolovec sto ima legitimna dozvola ,sekoja ulovena riba e po site propisi ....Ok ?I ne gledam to loso ce vlijae na mladi krapcii !

Zosto ne e sankcioniran ovaj post
Keltan НапишиCOLON
ico baits НапишиCOLON
stvarno slikive kazuvaat mnogu,, za temava :D :D znaci eden krap e reper za blago soleno luto i kiselo, a najako vitalija .......
uste pojako e koj krap na sto bil faten :D :D
znaci u spin prevedeno e vaka,, ovoj klen e faten na ruzno pace belo srna boja :D :D god neznam odamna bese :D :D
vo ovaa tema viewtopic.php?f=96&t=4330&start=90

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: petel VS Lav
ТемаИспратеноCOLONСре Дек 11, 2013 1:14 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON8361
ЛокацијаCOLONSkopje
marks НапишиCOLON
Можете у кафана или у 4 очи да терате вакви квази спортски надмудрувања. Помислете само како вообичаено завршуваат вакви работи. Губитници сте и двајцата.
Келтан, Форумот не е место каде што на ваков начин ќе се докажувате. Во спортот има натпревар и правила. Повелете таму. Ве читаат млади луѓе кои спортскиот крапски риболов треба да го гледаат на друг начин, а во никој случај не треба на ваков. Ако имаш желба да направиш репортажи од твојата успешна крапска кариера, па и на слободен риболов, направи го тоа. Имаш такви теми. Остави го човекот на мира и нема потреба да го прозиваш или предизвикуваш.
Мене оваа тема воопшто не ми се допаѓа и понатаму со задоволство ќе отсуствувам од нејзе.
Se slozuvam so Marks.

_________________
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS34567ELLIPSIS28»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 32 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum