www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Aпр 11, 2021 2:59 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 »
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLON Пон Jул 23, 2012 11:30 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11615
ЛокацијаCOLON Скопје_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Саб Jул 28, 2012 11:38 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Aпр 14, 2012 12:50 pm
МислењаCOLON 2299
ЛокацијаCOLON На секоја локација,ха ха ха
Оки -рибар и Оки-јуниор.


За да има и другите генерации што да ловат .

_________________
Reporter of the Jear- 2012-,-13-,-14-,

Fishing is my lifestyle,my passion,my life.


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Maр 19, 2013 8:00 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Феб 28, 2011 11:19 am
МислењаCOLON 946
ЛокацијаCOLON Skopje
Темата е замислена да се ставаат слики и видеа и по некој мал коментар за кое место се работи

[ img ]

сите други ставови и коментари можете тука да ги оставате во оваа тема :arrow: viewtopic.php?f=104&t=2049
Za osvezuvanje na temata


_________________
Ne e bitno samo da se opametis, tuku toa naveremeno da bide !!!


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Maр 19, 2013 8:05 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Феб 28, 2011 11:19 am
МислењаCOLON 946
ЛокацијаCOLON Skopje_________________
Ne e bitno samo da se opametis, tuku toa naveremeno da bide !!!


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Maр 19, 2013 10:58 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maр 15, 2012 10:56 am
МислењаCOLON 716
[ img ]

[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 04, 2013 5:23 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Aпр 14, 2012 12:50 pm
МислењаCOLON 2299
ЛокацијаCOLON На секоја локација,ха ха ха
Поздрав до ..АКИ-рибар од Оки-рибар..Нека растат ..ГОЛЕМИ.. ;)Бистро.

_________________
Reporter of the Jear- 2012-,-13-,-14-,

Fishing is my lifestyle,my passion,my life.


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пет Aпр 26, 2013 8:54 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 19, 2011 7:29 pm
МислењаCOLON 698
ЛокацијаCOLON Свети Николе
Денеска додека пецав караш случајно ми удри ова убаво и здраво крапче кое веднаш беше вратено назад. Мислам дека заслужува !


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пон Jун 17, 2013 9:14 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Jун 26, 2011 9:24 pm
МислењаCOLON 674
ЛокацијаCOLON Labunishta Struga
Cesto go primenuvam Catch & Release, godinava taka ja pocnav prvo od Ligata pa sega i na otvaranje na krapskata sezona na Globocicko ezero, bi posakal sekoj odnas barem nekolku pati godisno da vraka ribi
*Ribolovi radi zadovolstvo
*Fotografiraj se za uspomen
*Pustaj ja ribata zaradi idnite generacii ;)

_________________
[ img ]
www.facebook.com/crndrim


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Нед Ное 03, 2013 5:12 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Феб 26, 2011 4:07 pm
МислењаCOLON 5851
ЛокацијаCOLON bitola

_________________
-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------
---------Piscator non solum piscatur------------


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пон Ное 04, 2013 10:21 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 19, 2011 7:29 pm
МислењаCOLON 698
ЛокацијаCOLON Свети Николе
Крап на ез.Мавровица


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum