www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Aпр 11, 2021 3:17 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 »
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLON Вто Jун 19, 2012 5:21 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Феб 26, 2011 4:07 pm
МислењаCOLON 5851
ЛокацијаCOLON bitola
Темата е замислена да се ставаат слики и видеа и по некој мал коментар за кое место се работи

[ img ]

сите други ставови и коментари можете тука да ги оставате во оваа тема :arrow: viewtopic.php?f=104&t=2049

_________________
-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------
---------Piscator non solum piscatur------------


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Jун 19, 2012 6:00 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Дек 02, 2010 7:49 pm
МислењаCOLON 1985
Еве нешто од мојот репертоар Фати-Пушти :mrgreen:

[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Jун 19, 2012 6:19 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
C&R да биде комплетен , шефот се враќа во длабочините.

[ img ]

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Jун 19, 2012 6:21 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Ное 11, 2010 3:27 pm
МислењаCOLON 184


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Jун 19, 2012 6:26 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Jун 16, 2011 6:25 pm
МислењаCOLON 1142
Респект кон темава со една фотка од Мавровица!

[ img ]

_________________
САМО БУДАЛИОТ МИСЛИ ДЕКА ЗНАЕ СЕ...ПАМЕТНИОТ МОЖЕ И ОД БУДАЛИОТ ДА НАУЧИ НЕШТО !!!


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Jун 19, 2012 6:27 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
[ img ]

[ img ]

[ img ]

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Jун 19, 2012 6:29 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
[ img ]

Од десетина години сите риби се враќат назад , ова есетра од 8кг. ми е една од омилените снимки !


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Jун 19, 2012 6:37 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Aпр 14, 2012 12:50 pm
МислењаCOLON 2299
ЛокацијаCOLON На секоја локација,ха ха ха
Оки Рибар (Фати -Пушти)


_________________
Reporter of the Jear- 2012-,-13-,-14-,

Fishing is my lifestyle,my passion,my life.


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Jун 19, 2012 6:45 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Борис - пастрмка (Мавровско)
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Jун 19, 2012 6:46 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Aпр 15, 2011 3:11 pm
МислењаCOLON 553
ЛокацијаCOLON Skopje
[ img ]

_________________
Ракијата што ја носат рибарите кога одат по риба, има спасено многу повеќе риби
одколку што спасиле сите рибочуварски служби, здруженија и инспектори од ДИЗ заедно


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum