www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Jун 02, 2024 6:50 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2




Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS678910ELLIPSIS22»
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Do KOGA VAKA ?????
ТемаИспратеноCOLONСре Јан 15, 2014 4:57 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONСре Maр 30, 2011 3:46 pm
МислењаCOLON190
volcko toa nemoze ocigledno da se razbere
cicko Stole ako e ispraven daniel u ovaa sto go pravi i saka da postigne ke komentira na pravo mesto
mojot REVOLT e bas toa sto preku moj profil e videna slikata i se lupaat gluposti
pa Daniele daj -ti slkiki i poducine kako se slika so riba daj slika od divjak faten dali na VARDAR ili nekoja druga diva voda kako e vraten nazad krapot ne gi pokazuvaj ovie sto treba da gi PLATIS za da go zemes
koga ke go nap[ravis seto toa ilki toa se nema deseno se sto e divjak niti se komentira za nego niti se slika NEMA DA BIDES KRAPCIJA U TOJ SSLUCAJ
{OSTANATITE KRAPCII DA NE GO SVATAT OVAA DEKA E NAMENETO ZA NIV} ovaa e do daniel za da mozam jas da naucam nesto


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Do KOGA VAKA ?????
ТемаИспратеноCOLONСре Јан 15, 2014 4:58 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONСре Maр 30, 2011 3:46 pm
МислењаCOLON190
borise se izbistrija rabotite
sakase da mu se izvinam se izviniv go pobarav istoto MOLCI
problemot ne e u mene nego e u daniel i negoviot stav


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Do KOGA VAKA ?????
ТемаИспратеноCOLONСре Јан 15, 2014 4:59 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Jул 17, 2011 10:37 pm
МислењаCOLON1136
ЛокацијаCOLONСкопје
ribarce НапишиCOLON
ico baits НапишиCOLON
pa ako ne komentirame site ke pocnat so korita da se slikatt,,, sekoj snosi odgovornost za sekoja slika sto ja postavuva u javnost,, i normalno ke naide na rekcija,, ako ne moze da prifati razlicni stavovi i mislenja , za toa sto on postavil ili mu fali nesto ili neka ne stava.....

ova sto go pisuvas drzi mesto ali ne vaka,daniel mozel slobodno da komentira na slikata sto ja videl na fb,slobodno mozel da go kritikuva na fb,kon tie kritiki ke se priklucea i site ostanati { kako sto bese kritikuvana grupata narecena KORMORANI } ali na kraj deckite ispadnaa cisti i site im se izvinija
VAKA da kritikuvas nekoj bez da dade svoe iskazuvanje ne drvi VODA muabetov
другар ај не ја мешај таа тема во оваа, затоа што колку што знам јас, а знам мноооооооооооооогу подобро од тебе сите тие што бевме вмешани во таа расправија ден денеска стоиме позади сите зборови и коментари што беа тогаш испишани, и никој не се извинуваше ниту пак има намера и план да се извинува особено не за нешто што е во право... према тоа друг пат малце повеќе следи драмски претстави и следи ги внимателно а не мижи татара муабети , а групата си ги сноси последиците онака или овака...

_________________
ZSRRK "VARDAR"


Кој си знае, си вади риба и преку манила.

Pozdrav do site fanovi, Ve sakam site ! :D


Последна промена од 2 на MaximJaki, променето е 0 пати

Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Do KOGA VAKA ?????
ТемаИспратеноCOLONСре Јан 15, 2014 5:00 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONСре Maр 30, 2011 3:46 pm
МислењаCOLON190
pak ke se povtoram za da se komentira za nekoj nesto ili za nesto pogledni se sebe pogledni okolu sebe i komentiraj ne se izbrzuvaj


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Do KOGA VAKA ?????
ТемаИспратеноCOLONСре Јан 15, 2014 5:01 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON4637
ЛокацијаCOLONSkopje
ribarce, ете го човекот тука, бил и наш член на Форумот ќе си каже и сам, воедно верувам и дека ќе продолжи со пишување, посебно со промоција на правецот ФАТИ ПУШТИ и сето она што го смислиле на facebook, тоа што го направиле е многу понапред одколку многу наши членови


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Do KOGA VAKA ?????
ТемаИспратеноCOLONСре Јан 15, 2014 5:03 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Aвг 15, 2012 11:28 am
МислењаCOLON2075
ЛокацијаCOLONKumanovo
Jas si kazuvam bre Ribarce, zasto ne razbiras. Mene koga me prasaa DALI KRAPOVITE BEA VRATENI JAS IM ODGOVORIV JASNO I GLASNO NE E VRATEN , jas ne sum pobornik na C&R koga sakam pustam riba koga sakam ZIMAM zatoa sto jadam jas i site so koi ziveam. Ima moja reporataza samo sto komentarite se IZBRISANI a eve ti slika od mojot posleden DIV KRAP kade sto jas JAVNO KAZUVAM deka SUM GO ZEMAL zasto sum dremel 3 dena za NEGO i sakam da jadam BRE BRATE. Da sum pobornik na celosno FATI PUSTI togas toa ke go pravam so sekoja riba AMA NE SUM i sto e tuka problem. Zasto nigde u ZAKON ne stoi deka mora C&R jas ako sakam ke pustam ako ne NE PUSTAM sto tuka ne e jasno, ama ako si pobornik na C&R bidi do kraj ...

[ img ]

_________________
BISTRO

Vremeto tamu mi e dragoceno za da si go gubam izigruvajci deka sum Stevo Karapandza

Alliance Carp Team

Предупреден


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Do KOGA VAKA ?????
ТемаИспратеноCOLONСре Јан 15, 2014 5:04 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONСре Maр 30, 2011 3:46 pm
МислењаCOLON190
glavnoto e kaj DANIEL da se izvini i da pobara temata da se izbrise
negovite komentari i kritiki negka gi upati na pravo mesto
ako e u pravo mislam deka odma ke se otvori taa tema zaedno so lugjeto koi vekje se clenovi zaedno ke ja podrzime nivnite planovi za fati pusti ke reklamirame koja kako znae dali na fb dali ovde itn


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Do KOGA VAKA ?????
ТемаИспратеноCOLONСре Јан 15, 2014 5:05 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Aвг 15, 2012 11:28 am
МислењаCOLON2075
ЛокацијаCOLONKumanovo
ribarce НапишиCOLON
borise se izbistrija rabotite
sakase da mu se izvinam se izviniv go pobarav istoto MOLCI
problemot ne e u mene nego e u daniel i negoviot stav

Zasto jas MOLCAM be drugar kazi mi :?: :?: :?: Sto jas napraviv pa da molcam ete ti go mojot ODGOVOR, JAS ZIMAM RIBA BRE ALOOOO posteno si fakjam i si ZIMAM ja ne LAZAm i ne se pravam LIZEN MAZEN NA FORUM dali me razbiras. Kolku sakam ke zemam kolku sakam ke vratam a sum VRAKjAL...

_________________
BISTRO

Vremeto tamu mi e dragoceno za da si go gubam izigruvajci deka sum Stevo Karapandza

Alliance Carp Team

Предупреден


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Do KOGA VAKA ?????
ТемаИспратеноCOLONСре Јан 15, 2014 5:13 pm 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLONВто Oкт 09, 2012 11:59 am
МислењаCOLON3
jas sum Mende glavniot vinovnik za ovaa tema da jas sum toj jas gi uloviv niv i site tie drugi na mojot profil i ne se sramam od nego toaa e moe MINATO i ziveam so nego i toa ne natera da ja formirame grupata fati i pusti i so nea se gordeeme taa e licno nase cv ne ja pravime da se reklamirame samo da povleceme sto poveke luge kon nas da zatoa od togas riba se so e fatena od nas e vratena vo voda gi cuvame vo cuvarki za da imame materijal za nasata strana nisto povrzano so forumot ova e i moe prvo izlaganje na nego koj kako ke svati e negovo pravo i pozdrav do site fala za site kritiki

samo da znaete stranata fati-pusti e napravena posle slikite ne ja mesajte so mojot licen profil

-Najvazno prasanje za site nas "sto ne budi nautro pred ribolov?" 1 adrenalinot za nadmudrvanje so ribite i uzivanjeto vo svojata majstorija na teren.2 komercijata koja za zal dlaboko navleze vo sportskiot ribolov i prestizot za JAS bev najdobar. Vervajte nema pogolemo zadovolstvo od vrakanjeto na riba nazad vo voda i custvoto vo toj moment e blagodarnost kon ribata sto napravi da uzivame vo momontot

-Rekite i ezerata ne se nasi bog ni gi dal da uzivame na niv .Nase e da gi zacuvame i da gi vratime onakvi kako sto ni gi ostavile.Nasiot odnos kon niv e slika na samite nas ne samo vrakanjeto na ribite vo voda ekologijata pred se na nasite tereni .Nikoj od nas ne frla gubre niz doma zosto toa go pravime vo prirodata?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Do KOGA VAKA ?????
ТемаИспратеноCOLONСре Јан 15, 2014 5:16 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONСре Maр 30, 2011 3:46 pm
МислењаCOLON190
daniele ne si u pravo sto proba da otvoris tema lade se zagusi u nejze ostana bez komentari dosta od lugjeto koi prokomentiraa u ovaa tema licno sigurno gi poznavaat lugjeto od slika i site svatija deka se IZBRZA
prifati deka ZGRESI IZVINI SE za toa sto se objaveni javno pred se nivni sliki od tvoja strana
komentarite i tvojot stav okolu toa kako se slikani dali se mnogu ribi dali ke pravat tursija od niv itn upati gi na pravo mesto
AKO GO MAPRAVIS SETO TOA KE IZLEZES MASISTE KAKO STO JA TI SE IZVINIV
IZVINI IM SE I TI NIV JAVNO NA FORUMOV


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS678910ELLIPSIS22»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum